Normatechnológus

  • Cég neve

    Pápai Hús Kft.

  • Munkavégzés helye

    Pápa

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A termelési területen a gyártási/technológiai ütemidők, átfutási idők mérése az üzemben, számítása, optimális meghatározása, fejlesztése a gyári célokkal összhangban
  • Együttműködve a folyamatmérnökkel a gyártási, csomagolási folyamatok egyszerűsítése, a problémás folyamatok elemzése és fejlesztése, annak dokumentálása
  • A munkaügyi illetve a vállalatirányítási rendszerbe a meghatározott technológiai idők felvitele és karbantartása
  • Együttműködés a folyamatmérnökkel és üzemvezetőkkel a gyártósori lay-out (elrendezés) megtervezésében, kialakításában

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Termelő szektorban szerzett tapasztalat (élelmiszeripar előny)
  • Normaképzési (időmérés, kalkuláció) tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás, önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Határozott fellépés

Előnyt jelent

  • Felsőfokú mérnöki végzettség

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
  • béren kívüli juttatás
  • nagyfokú önállóság
  • munkába járás támogatása

Céginformáció

A Pápainál valamennyien azért dolgozunk, hogy ínycsiklandozó és tápláló termékek kerüljenek a családok asztalára. Az egyedi ízeink sikerességét a hagyományok és az innováció különleges összehangolásával biztosítjuk. Ha szeretnél fiatalos, lendületes csapatunkhoz tartozni, várunk szeretettel!

Jelenleg közel 800 főt foglalkoztatunk, és beszállítóinkon keresztül pedig közvetve további mintegy 1800-2000 környékbeli lakosnak biztosítunk megélhetést.